Yde van Kammen - Fractievoorzitter
FNP 4235

  Woonplaats: Harkema

 

  E-Mail: yde.van.kammen@fnp.frl

  Telefoon: 0512 363643



Tjibbe Brinkman - Raadslid
FNP 4224

  Woonplaats: Twijzel

 

  E-Mail: tjibbe.brinkman@fnp.frl

  Telefoon: 0511 542273



Sake van der Meer - Raadslid
FNP 4230

  Woonplaats: Kootstertille 

 

  E-Mail: sake.van.der.meer@fnp.frl

  Telefoon: 0512 331780



Maaike Dotinga - van der Veen - Raadslid
FNP 4214

  Woonplaats: Surhuisterveen

 

  E-Mail: maaike.dotinga@fnp.frl

  Telefoon: 06 44286484

 



Wopke Veenstra - Steunfractie
FNP 4251

  Woonplaats: Harkema

 

  E-Mail: wopke.veenstra@fnp.frl  

  Telefoon: 0512 342770



Rein van der Wal - Steunfractie
FNP 4194

  Woonplaats: Surhuisterveen

 

  E-Mail: rein.van.der.wal@fnp.frl

  Telefoon: 0512 776211



2022 FNP Fryslân - Disclaimer